1

O firmie

MKADRA ZARZĄDZAJĄCA Magdalena Janeczek-Solbiatiilano Development Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w Polsce w marcu 2008, aczkolwiek na rynku europejskim funkcjonuje od 1984 roku. Firma powstała w wyniku połączenia doświadczenia w budowie i sprzedaży mieszkań, lokali usługowych i garaży w budynkach wielorodzinnych we Włoszech z potrzebami rynku polskiego.
Na terenie Polski koncentrujemy swoją działalność głównie Oleśnicy, gdzie zbudowaliśmy miano solidnej firmy.
Naszą pozycję rynkową zawdzięczamy naszym oryginalnym projektom architektonicznym i aranżacjom przestrzeni, które cechuje optymalizacja rozwiązań przestrzennych i funkcjonalnych, kreatywność i profesjonalizm. Każdy powstający budynek cechuje wyszukany styl i precyzja wykonania.
Realizujemy projekty zapewniające komfort użytkowania nieruchomości i jej wysoką wartość inwestycyjną, również w długiej perspektywie czasowej, dzięki prestiżowym lokalizacjom, wyszukanej architekturze oraz funkcjonalności przestrzennej.
Oferujemy pełną obsługa posprzedażową – gwarancje jakości, opiekę administracyjną, bonifikaty i ułatwienia w procesie wykańczania mieszkań, opcje „pod klucz”.
W dynamice rozwoju nieustannie dokształcamy kadrę pracowniczą. Stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, używając najlepszych materiałów.
Naszą filozofią jest:
  • realizowanie zobowiązań wynikających z umów dotyczących przekazywania nowych lokali o wysokiej jakości oraz zagwarantowaniu stałej ceny, dając jednocześnie możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramu płatności dostosowanego do bieżących potrzeb finansowych Klientów;
  • oferowanie najlepszych lokalizacji budynków w bliskim sąsiedztwie parków i terenów rekreacyjnych, z dużą ilością zieleni a zarazem położonych blisko centrum;
  • rzetelna i profesjonalna obsługa Klientów. Milano Development służy doświadczeniem przy opisywaniu atrakcyjności inwestycji, przekazując dodatkowo wyczerpujące informacje na temat oferty kredytowej banków oraz zapewniając przyjemną atmosferę w trakcie prezentowania informacji niezbędnych do podjęcia decyzji.
Zdobyte doświadczenie zarówno na rynku polskim jak i zachodnim pozwala sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów.
Zapraszamy!!!